بهترین و ترند ترین رنگ ها برای خرید شومیز

بهترین و ترند ترین رنگ ها برای خرید شومیز

بهترین و ترند ترین رنگ ها برای خرید شومیز

رنگ شومیز و پیراهن های زنانه تاثیر بسیار زیادی در صنعت مد دارد. هر سال رنگ مخصوص به خود را دارد اما چیزی که استایل شما را خاص و لوکس نشان می‌دهد، تنها پاسخ به یک سوال است. «چه رنگی به من می‌آید؟» رنگ پوست، رنگ چشم و هم خوانی و کنتراست بین آنها، تعیین می‌کند که چه رنگی بپوشید. با این حال در این مقاله رنگ های پر طرفداری را به شما معرفی می‌کنیم که هنگام ست کردن لباس‌هایتان از آنها بهره بگیرید.

اولین رنگ، بنفش سلطنتی

در این دوره از صنعت مد محبوب ترین رنگ بنفش سلطنتی است. هنگامی که با جواهرات مناسب تزئین می‌شود، اعتماد به نفس ایجاد کرده و سبک ایده آلی را برای شما می‌آفریند. پس اگر یک شومیز بنفش خریدید، سعی کنید لباس های دیگر را به رنگ های خنثی مثل نقره‌ای، طوسی، مشکی، سفید و … اختصاص دهید.

پالتی از سایه های آبی، دومین رنگ ترند شومیز زنانه

آبی و سایر رنگ‌های سرد جلوه‌ای آرامش ‌بخش دارند. اما شما می‌توانید، آبی را برای ظاهری پرانرژی‌تر و لباس‌های شب انتخاب کنید. به گفته کارشناسان صنعت مد، سایه تیره‌ تر آبی، نماینده رهبری با رفتاری آرام و مطمئن است. با این رنگ آبی، حس جدیت را منتقل کنید.

برای ست کردن شومیز آبی می‌توانید از تناژهای مختلف آبی استفاده کنید یا اینکه با رنگ خاص دیگری ترکیب کنید. پوئن مثبت داشتن شومیز آبی این است که با انواع رنگ ها، از رنگ های خنثی گرفته تا رنگ های جسور؛ به راحتی ست می‌شود. ترکیب آبی تیره و آبی روشن به اندازه ترکیب آبی و سرخابی زیباست!

صورتی بچگانه، ترندی برای نوستالژیک ها

صورتی بچگانه یا صورتی روشن، سایه ملایم عناصر زنانه را آشکار می‌کند. بهترین انتخاب برای این روزها است چون انرژی پر جنب و جوش زنانه را در عین ظرافت خود نشان می‌دهد. رنگ صورتی را می‌توانید با رنگ های خنثی مثل بنفش یواش، طوسی، سفید، کرم یا رنگ های غیر خنثی و جسور مثل بنفش، سرخابی، آبی ارغوانی و … است.

خوبی خرید شومیز صورتی این است که می‌توانید حس معصومیت و جنگاوری را منتقل کند. اینکه شما در چه نقشی فرو روید تنها به این بستگی دارد که شومیز صورتی را با رنگ های خنثی ترکیب کنید یا با رنگ های غیر خنثی.

سبز لیمویی، جلوه ای از طراوت بین ترندهای امسال

شاید خرید شومیز زنانه رنگ لیمویی چالش برانگیز باشد، اما به راحتی حس تازگی را به شما و کمدتان القا می‌کند. برای مراسم عروسی، کت و شلوار لیمویی انتخاب فوق العاده ای است. همچنین صندل های لیمویی در گرما، زیبا و جذاب هستند. اگر پوست رنگ پریده ای دارید، رنگ پوست روشن خود را در مجموعه ای با عناصر تیره تر ترکیب کنید تا کنتراست بهتری ایجاد شود.

سبز لیمویی با رنگ هایی مثل زرد، کرم، آبی و تناژهای مختلف رنگ سبز بهترین ست رنگی را تشکیل می‌دهد.

قرمز جیغ

برای مد زنانه، قرمز جیغ یا قرمز تند همیشه مد است. این رنگ کاملا کلاسیک است. داشتن یک شومیز قرمز برای هر بانویی واجب است. چون رنگی است که هیچ وقت از برای طراحان مد تکراری نمی‌شود.

نارنجی، ترند جدید شومیز زنانه

در سال 2023، رنگ نارنجی حضور پر رنگ تری نسبت به سال گذشته دارد. نارنجی رنگی گرم، جذاب و بازیگوش است. به راحتی می‌توانید انرژی بالایی که از پوشیدن رنگ نارنجی می‌گیرید را حس کنید. نکته ای که باید به خاطر داشت این است که از رنگ های خیلی خیلی خنثی برای ست کردن استفاده کنید تا گرمای نارنجی را کمی خنک کنید.

بهترین و ترند ترین رنگ ها برای خرید شومیز

 زرد! استعاره‌ای برای رنگ کرم

کرم علاوه بر اینکه رنگ اقتصادی کمد لباس شما به حساب می‌آید، برای افرادی که زیبایی را در سادگی می‌بینند، یک رنگ حیاتی است. از این جهت به رنگ کرم، رنگ اقتصادی می‌گویند که با هر رنگی که فکرش را بکنید ست می‌شود. اگر حوله یا وقت این را ندارید که به استایل خود فکر کنید و در عین حال می‌خواهید بهترین باشید، حضور یک شومیز کرم رنگ در کمد شما واجب است.

شکلاتی قهوه ای، ترند سالانه پالت رنگی لباس زنانه

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که همیشه مشکی را به همه رنگ ها ترجیح داده، شاید موقع آن رسیده باشد که کمتر حساسیت به خرج دهید و کمی روشن تر بپوشید. برای مثال می‌توانید از رنگ های قهوه‌ای استفاده کنید. این رنگ علاوه بر اینکه ترند سال 2023 برای لباس های زنانه است، به خاطر کنتراست رنگی برای کسانی که رنگ پوست گرمی دارند، مناسب است. رنگ قهوه‌ای و شکلاتی به دلیل بیس خاکی آن، اغلب با سرسختی مرتبط است و بیشتر احساس امنیت را ارائه می دهد.

رنگ قهوه‌ای با رنگ هایی مثل کرم و نسکافه ای به آسانی ست می‌شود. اما بهتر است کمی چالش به انتخاب های‌تان هدیه دهید و رنگ های آبی، قرمز، زرد، سبز و حتی فیروزه ای را هم امتحان کنید.

سفید قویی، آخرین رنگ از لیست ترندها

این رنگ مثل قرمز کلاسیک، هیچ وقت از مد نمی‌افتد. می‌توان سفید را مثل یک نقاشی خالی در نظر گرفت. سفید نماد معصومیت و ظرافت است. بکر، استریل و تمیز به نظر می رسد. هر کسی سزاوار یک نسخه از سفید در کمد خود است. پوشیدن یک شومیز سفید، به خاطر انعکاس نور، جلوه‌ای رویایی به شما می‌دهد.

سوالات متداول

1. روند تعیین رنگ های ترند سال چگونه است؟

همه چیز با نظرسنجی انجام شده توسط WGSN و همکاران Coloro، واقع در قاره آمریکا، آفریقا، آسیا و اروپا شروع می شود.گزارشی که به عنوان رنگ های ترند سال معرفی می‌شوند در نتیجه یک دید واقعاً جهانی هستند. هر رنگی که از ذهن خطور کند با نظرسنجی های بسیار ازمایش می‌شود و بعد از بررسی های لازم به عنوان بهترین رنگ سال معرفی می‌شود.

2. چه رنگ هایی نباید با هم استفاده شوند؟

در انتخاب رنگ برای استایل باید دقت کرد که رنگ‌ها با هم سازگاری داشته باشند. برخی از رنگ‌هایی که نباید به همراه یکدیگر استفاده شوند موارد زیر هستند.

  •       قرمز و سبز: اگر این دو رنگ در کنار یکدیگر قرار بگیرند، تضاد بسیار قوی ایجاد می‌کنند و باعث ایجاد ناراحتی برای چشم مشاهده کننده می‌شوند.
  •       آبی و سبز: این دو رنگ در کنار یکدیگر مخالف و دشمن هم هستند. هر کدام از آنها در پی جلب کانون توجه مردم هستند.
  •       زرد و سفید: این دو رنگ در کنار هم باعث ایجاد ناهنجاری می‌شوند و به خاطر وضوح بالای آنها برای چشم مشاهده کننده ناراحت کننده هستند.

به طور کلی، برای انتخاب رنگ‌ها در استایل، بهتر است از روشن و تیره، گرم و سرد، ساده و متضاد و یا رنگ‌های هم طیف استفاده شود.

3. بهتر است شومیز را با دامن ست کنیم یا شلوار؟

پاسخ این سوال به موقعیت و سلیقه شما بستگی دارد. اما اگر نظر من را بخواهد باید بگویم اگر شما در یک محیط رسمی هستید، بهتر است شومیز را با دامن بپوشید. اما اگر در یک محیط غیررسمی هستید، مانند یک محل کار خلاق یا محل تفریحی، می‌توانید شومیز را با شلوار ست کنید. همچنین، بهتر است به نوع و جنس پارچه شومیز و شلوار هم توجه کنید تا بهترین ترکیب را پیدا کنید.

 

 

بلوز بافت کلاسیک

بلوز بافت کلاسیک

خرید آنلاین لباس‌های زنانه

خرید آنلاین لباس‌های زنانه

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *